Miodzgor.pl – miód sklep internetowy. Oferujemy miód pszczeli z pasieki. Zapraszamy

Miód działa odmładzająco

Miód działa odmładzająco

Miód działa odmładzająco

Miód działa odmładzająco

Miód działa odmładzająco?

Miód działa odmładzająco – W kosmetyce wykorzystuje się bardzo wiele wytworów natury, które są w stanie polepszać działanie konkretnego kosmetyku i powodować różne prozdrowotne efekty, na przykład odmłodzenie. Działanie odmładzające wykazuje naprawdę bardzo wiele występujących w naturze roślin czy owadów, które powodują ich powstawanie. Idealnym przykładem jest miód, jaki również stosuje się w celach odmładzających. Dodatkowo działa on na samopoczucie, bowiem wyglądając lepiej człowiek po prostu lepiej się czuje.

Specjaliści od kosmetologii twierdzą, że miód, który w kosmetyce obecny jest właściwie cały czas wykazuje bardzo dobre działanie jeśli chodzi o odmłodzenie skóry w szczególności kiedy stosowany jest jako maseczka. W ten sposób stosowany jest on już od wieków – do tego miód wykorzystuje się również do pielęgnacji włosów. Historia jasno mówi, że już Kleopatra doceniała zbawienne działanie mleka i miodu stosując regularne kąpiele utrzymujące jej ciało w naprawdę dobrej kondycji. Ta wspaniała kobieta miała w zwyczaju stosowanie również maseczek do twarzy – gdyby nie działały zapewne pomysł ten nie przetrwałby tak długo.

Miód stosowany jest w kosmetyce cały czas, ale jego walory wykorzystywane są również samodzielnie przez wiele kobiet na całym świecie, które decydują się na domowe sposoby pielęgnacji. Miód można położyć na całej twarzy – jest zbawienny dla ust, twarzy i ciała, a zazwyczaj łączy się go ze śmietaną z jajkiem cytryną i mąką bądź mlekiem. Najlepiej działa jednak z mlekiem.

Dlaczego miód działa odmładzająco? Co powoduje, że to właśnie ten produkt warto jest stosować regularnie?

Zwolennicy maseczek z miodu i specjaliści twierdzą zgodnie, że podstawowe działanie to:

  • zatrzymanie bądź cofnięcie procesu starzenia nawet o 10 lat
  • hamowanie powstawania zmarszczek
  • wzmocnienie skóry
  • uelastycznienie skóry

Miód działa odmładzającoCzy znacznie ma wybór miodu? Czy można stosować jakiekolwiek gatunek miodu i tworzyć samodzielne maseczki? Teoretycznie tak, ale jak wiadomo każdy z rodzajów miodu wykazuje nieco inne cechy, dlatego najlepiej jest po prostu najpierw dowiedzieć się, który z nich będzie najbardziej korzystny biorąc pod uwagę nasze potrzeby i efekt jakiego się spodziewamy.

W Ameryce na przykład najbardziej popularny jest produkt Rainforest, który kosztuje jedynie 9 dolarów, a który cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Wielu ludzi, w tym specjalistów twierdzi, że może to być naprawdę dużą konkurencja dla drogich kremów, jakie już od dawna istnieją na rynku. To produkt w przystępnej cenie dla każdego, a więc może zacząć cieszyć sie naprawdę ogromna popularnością. Co najważniejsze takie produkty są wolne od jakichkolwiek konserwantów czy parabenów – w przypadku skóry nie ma możliwości, aby wsmarowywać w siebie coś niekorzystnego. Oczywiście jest takie ryzyko decydując się na tanie kosmetyki niewiadomego pochodzenia, ale jeśli coś jest sprawdzone i atestowane nie musimy się bać.

Jeśli chcecie jednak stworzyć maseczkę samodzielnie, serdecznie zapraszamy do zakupu miodów z naszej pasieki – oferujemy wyłącznie zdrowe ekologiczne produkty w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *