Miodzgor.pl – miód sklep internetowy. Oferujemy miód pszczeli z pasieki. Zapraszamy

Miód lipowo spadziowy 1,25 KG

Cena: 39 PLN
Teraz tylko: 36,50 PLN
Brak produktu

Miód lipowo spadziowy 1.25kg

Miód lipowo spadziowy

Miód lipowo spadziowy ma wiele wspólnego z produkcją miodu lipowego. Gdy jedna grupa pszczół zbiera nektar z drzew lipy, pozostałe wykorzystują pożytek spadziowy z lipy, który jest gromadzony w tych samych komórkach plastra, co nektar. W ten oto sposób powstaje miód lipowo spadziowy.

Oferowany przez naszą pasiekę miód lipowo spadziowy jest znakomitym lekarstwem na wiele przypadłości. Oto, na co pomoże oferowany produkt:

  • Przeziębienia i grypa
  • Stany zapalne organizmu
  • Infekcja dróg oddechowych (dolnych i górnych)

Ten rodzaj miodu uznawany jest za jeden z najdelikatniejszych i najbardziej aromatycznych. Dlatego jest bardzo często podawany dzieciom. Miód lipowo-spadziowy posiada taką samą charakterystykę leczniczą, jak miód lipowy. Jednak nektar zawarty w miodzie łagodzi smak i aromat (miód lipowy jest ostry i drapiący), dlatego dzieci preferują odmianę lipowo-spadziową.

Jeżeli szukają Państwo skutecznego i naturalnego sposobu na walkę z przeziębieniami i infekcjami, ten miód będzie idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy już teraz do składania zamówień. Zamówienia z naszego sklepu realizujemy do 3 dni, wysyłkę miodów realizujemy firmą kurierską DPD, można zamówić więcej gatunków miodu a wysyłka będzie w jednej paczce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *