Miodzgor.pl – miód sklep internetowy. Oferujemy miód pszczeli z pasieki. Zapraszamy

Miód Lipowy 1,25 KG

Cena: 44 PLN
Teraz tylko: 37 PLN
Brak produktu

Miód Lipowy 1.25kg

Miód Lipowy

Nasza pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym segmencie uważany jest za bardzo rzadki i trudny do zdobycia. Dzieje się tak, gdyż miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, które w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeżeli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach lub w niedostępnych miejscach).

Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, oferuje wiele leczniczych właściwości. Dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak:

  • Infekcje gardła
  • Przeziębienie
  • Grypa
  • Podwyższona temperatura ciała (miód ten działa napotnie)

Miód z lipy w połączeniu z sokiem malinowym jest nadal jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą i przeziębieniem. Jeżeli szukają Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód z kwiatów lipy – zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy, że nasz miód rozwiąże wiele problemów z przeziębieniem i infekcjami, jednocześnie pokazując swoje walory smakowe i aromatyczne.

Oferowany miód pszczeli pochodzi z naszej pasieki, dlatego też zapewniamy Państwa iż jest 100 % naturalny i prosto z ula. Zapewniamy również pierwszą jakość miody, a gwarancją na to będzie smak zakupionych miodów. Zamówienie zostanie wysłane do 3 dni, wysyłkę realizujemy firmą kurierską DPD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *