Miodzgor.pl – miód sklep internetowy. Oferujemy miód pszczeli z pasieki. Zapraszamy

Miód Wielokwiatowy 1,25 KG

Cena: 37 PLN
Teraz tylko: 37 PLN
Brak produktu

Miód Wielokwiatowy 1.25kg

Miód Wielokwiatowy

Miód wielokwiatowy powstaje z różnych kwiatów i gatunków roślin, które kwitną w zbliżonym czasie (wlicza się w to rośliny uprawne oraz dziko rosnące). Barwa tego miodu różni się w zależności od rodzaju roślin, z których pszczoły pozyskały nektar. Bardzo często miód wielokwiatowy przybiera barwę kremową lub herbacianą.

Zdaniem wielu lekarzy, miód wielokwiatowy to najlepsze rozwiązania na problemy z układem oddechowym. Oto, na co mogą Państwo liczyć decydując się na zakup tego rodzaju miodu:

  • Walka z alergią dróg oddechowych (oskrzela atopowa, katar sienny, nieżyt nosa)
  • Pomoc dla układu krwionośnego
  • Lecznicze własności hamujące rozwój chorób serca
  • Profilaktyczne wzmocnienie organizmu
  • Wspomaganie pracy wątroby

Dzięki różnorodności kwiatów, z których pszczoły zbierają nektar, miód wielokwiatowy posiada wiele różnych właściwości leczniczych, które po dzień dzisiejszy wykorzystywane są do leczenia i zapobiegania powstawaniu wielu groźnych chorób lub alergii.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty i zakupu miodu wielokwiatowego z naszej pasieki. Miód ten jest 100 % naturalny, można powiedzieć że prosto z ula, staramy się dołożyć wszelakich starań aby nasze miody były pierwszej jakości. Gwarantujemy Państwu że po pierwszym zakupie będą Państwo wracać do naszego sklepu internetowego z miodem, zamówienie zostanie wysłane do 3 dni od daty złożenia, możliwe jest także zamówienie poprzez formularz kontaktowy, należy wypisać miody jakie Państwo potrzebują i adres do wysyłki, wysyłkę realizujemy kurierem DPD.