Miodzgor.pl – miód sklep internetowy. Oferujemy miód pszczeli z pasieki. Zapraszamy

Pakowanie miodu

Pakowanie miodu

Pakowanie miodu

Pakowanie miodu do wysyłki

Witamy, dzisiaj pokażemy Państwu jak wygląda pakowanie miodu do wysyłki. Staramy się bardzo starannie opakować słoiki z miodem, tak aby doszły całe. Jak wiadomo słoik jest szklany i należy dołożyć wszelakich starań aby doszedł cały. W naszej karierze wysyłkowej jeszcze nie zdarzyło się aby któryś ze słoików został uszkodzony. Przedstawimy Państwu krok po kroku jak wygląda proces pakowania miodu do wysyłki.

Miód sklep internetowy

Krok 1.

Zostaje przygotowane pudełko, w zależności od ilości miodu. Tutaj na zdjęciu widzimy przygotowane pudełko na 3 słoiki miodu.

Pudełko takie sklejamy mocno taśmą klejącą, a na dno pudełka umieszczamy odpowiednie zabezpieczenie, czasami jest to styropian, na przykładowym zdjęciu jest pianka styropianowa. Coś co przypomina styropian 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miód Pakowanie

Krok 2.

W drugim kroku każdy ze słoi zostaje dodatkowo zabezpieczony folią bombelkową, która to też ochroni słoiki przed ewentualnym rzucaniem itp.

Tak zapakowane słoiki trafiają do przygotowanego kartonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 3

W kroku trzecim, dodatkowo zostaje wzmocnione pudełko, aby było stabilne. Tzn, obklejamy pudełko kilkoma warstwami taśmy, wzmacnia to bardzo karton, dzięki czemu mamy pewność że dojdzie cały.

Miód gdzie kupić

Krok 4.

Miód zostaje dodatkowo obklejony w całości czarną folią. Co jeszcze bardziej wzmacnia pudełko. Ponadto znów zostaje obklejone kilkoma warstwami taśmy + dodatkowo zostaje naklejona taśma, która ma rzucić się w oczy kurierom, aby taką paczką nie rzucali bo jest tam szkło. Jak widać ostrzeżenie jest dosyć mocno widoczne, ciężko by było aby kurier nie zauważył 🙂

miód sprzedaż wysyłkowa

Krok 5.

W tym kroku paczka zostaje oklejona listem przewozowym, taką paczkę oddajemy w ręce kuriera firmy DPD. Kurier dowozi paczkę pod Państwa drzwi. Należy zaznaczyć że każda paczka ma dodatkowe ubezpieczenie. Dlatego prosimy otworzyć paczkę razem z kurierem, da nam to możliwość reklamacji. I wszelakie koszta poniesione poprzez uszkodzoną paczkę poniesiemy my/firma kurierska.

miód wysyłka

 

Jak Widać miód jest pakowany porządnie, staramy się aby dotarł do Was cały. Zapraszamy więc do składania zamówień. Już mają Państwo pewność że miód zostanie doręczony w jednym kawałku 🙂

 

Pozdrawiamy !

Miódzgór.pl 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *